Salı, 17 Aralık 2013 00:00

Çekiliş Sonucu

Yazan 

Gündemin ve teknik sorunların sabote ettiği bir çekiliş oldu değil mi :D Herşeye rağmen ben katılanları mağdur etmemek adına çekilişimi bu sabah yaptım. Çıkan kişi bana maille ulaşan Yasemin Turan oldu, kendisini tebrik ediyorum. Bakalım hangi hediyeyi seçecek? Katılan herkese teşekkür ederim.

Çekiliş yazım işte burada:

Son zamanlarda bloglarda genel bir durgunluk var, okuyucularda da. Arayı ısıtmak ve kullanıcıyı da hareketlendirmek istiyorum, bunun için bir çekiliş yapmaya karar verdim :) Yanlız yazıyı dikkatlice okuyunuz.

Çekilişlerde blogger olarak talebimiz bellidir, blogumu veya blogun Facebook sayfasını  sahip olduğunuz sosyal platformlarda -ki bu Facebook, Twitter ve Instagram hesapları da olabilir-  tercihen "kişisel bir notunuzu da düşerek" paylaşabilirseniz memnun olacağım. Paylaşım yaparken blogum hakkında bir cümlelik de olsa bilgi vermeniz, ilgilenen kişilerin içerik ve benim hakkımda doğru bir fikre kapılması açısından önemli diye düşünüyorum. Tabi ki paylaşımların linki burada yorum olarak bırakılmalı, kişisel linklerinizi burada yayınlamak istemiyorsanız da yorumda "mail attım" diye belirttikten sonra linki Bu e-posta adresi spam robotlarından korunuyor. Görebilmek için JavaScript etkinleştirilmelidir. adresine mail olarak gönderilmeli.

Gelelim ben ne vereceğim? He he heee :)

Random.org'dan çıkan kişiye 3 alternatif sunacağım, istediğini seçme hakkına sahip olacak.

1) Krokodil Omuz Çantası

Görmüş olduğunuz çantayı çekiliş için özel aldım. İstediği çanta olursa kendine kargolayacağım.

canta-cekilis

canta-cekilis2

2) Dikim yaptırma planında ise, kendisine gelinlik dikimi için 500TL, abiye dikimi için 250TL indirim hakkı vereceğim.

Bir elbisenin tam fiyatını model belli olduktan sonra kumaş maliyetini ve işçiliğini göz önüne alarak hesaplıyorum.

3) Avrupa tatili yapma planında ise, tatili hakkında detaylı bir danışmanlık vereceğim. 

Tecrübemin o yönde olması dolayısı ile, bu tatilin tercihen İtalya, İspanya, Fransa veya Hollanda'ya olması iyi olur. Yapacağım danışmanlık, belirtilen toplam bütçeyi tatil masraflarına bölümlemek, bu bölümlemeden sonra çıkacak mikro bütçelere uyan uçak bileti, otel, araba kiralama alternatiflerinin en iyi birkaçını eleyerek kendilerine sunmak ve vize işlemleri konusunda yardım etmek. Ayrıca hangi şehirde ne kadar kalmalı, birkaç şehre girilecek ise nasıl bir tur yapılmalı, bildiğim bir şehirse neler görülmeli gibi bilgiler vereceğim. Ödemeler benim üzerimden olmayacak. Ben sadece iyi olanları internetten seçeceğim, kişi ödemeleri ilgili sitelere kendi yapacak.

Evet, bayanlar, hepimize hayırlı olsun. Çekilişe katılmak için 1 hafta yani 24'ü akşamına kadar süreniz var.

Sevgiler...

 

Okunma 2796 defa

6 yorum

 • Yorum Linki özlem kandemir Salı, 24 Aralık 2013 11:42 yazan özlem kandemir

  mail attım

 • Yorum Linki Pnar Pazartesi, 23 Aralık 2013 18:49 yazan Pnar

  Mine Hanım, twitter hesabımda paylaştım. Linki de size mail olarak attım. Bu güzel blogun daha fazla kişiye ulaşmasına vesile olursak ne iyi..:) Görüşmek dileğiyle..

 • Yorum Linki özlem kandemir Pazartesi, 23 Aralık 2013 13:25 yazan özlem kandemir

  mail attım

 • Yorum Linki derya dalkıran Cuma, 20 Aralık 2013 09:02 yazan derya dalkıran

  hergün mutlaka bloguna uğradığım örtünmemden ,düğün alışverişinden,ev dekorasyonundan,gelinliğime kadar her konuda kolay bilgiye ulaşmama yardımcı olduğunu söylesem yalan olmaz,ki gelinliğimi uzaktan diktirme fikrimi tek maille doğrucu bir şekilde açıklayıp cesaret ettiğime pişman etmediği için önüme gelene tavsiye edilir hale geldiniz:)herşey o kadar açık net ve özel bir şekilde hazırlanmış olan bu blog çok rahat ve kaliteli.

 • Yorum Linki arife çiçek Perşembe, 19 Aralık 2013 12:51 yazan arife çiçek

  Facebook'ta paylaştım.

  facebook.com/arife.cicek.71

 • Yorum Linki öznur Perşembe, 19 Aralık 2013 07:03 yazan öznur

  Bloğumda paylaştım :)

  http://mutluyuvanindemirbaslari.blogspot.com/2013/12/mine-nin-yeni-hayat-ndan-cekilis-haberi.html

Yorum Ekle

Lütfen (*) ile işaretlenmiş olan gerekli alanların tümünü doldurduğunuzdan emin olunuz. Temel HTML kodlarını kullanabilirsiniz.