Cuma, 05 Ekim 2012 16:01

La Sposa 2013 Seçkilerim

Yazan 

Üçlemenin son halkası La Sposa markasını da değerlendirmek istiyorum. Pronovias ve San Patrick markalarına oldukça benzer ürünleri var La Sposa'nın da. Bu sefer daha az model paylaşacağım çünkü önceki iki markadan seçtiklerimi çok tekrar etmek istemedim.

Matiz modeli bu konuyu yazmamın nedeni. O kadar hoşuma gitti ki La Sposa'ya ayrı bir yazı yazmadan edemedim. Straples modellerin demode olmaya başlaması ne kadar hoş, değil mi? Bunun gibi farklı kalıptaki modeller umarım çıkmaya devam ederler.

Matiz

Tülden sıkılmaya başlamış bana saten ve mikado gelinlikler de çok güzel görünmeye devam ediyor. Halen pek kimse tercih etmediğinden sanırım :) Gerçi gelinleri de suçlayamam, bu tarz düz kumaşlı gelinlikler sentetik kumaşlarla pek güzel durmuyor, ipekli kumaşları da bizim gelinlikçiler pek kullanmıyor.

Medellin

Daha önce de demiştim, çok sade modelleri çok iddialı ve çarpıcı buluyorum. Melaza modelinin çok benzeri iki senedir Pronovias'ta var ancak dar bir etekle. La Sposa ile a-kesim bir etekle harmanlayıp kızlarımız için daha giyilebilir yaptığı için bu listeye dahil ettim.

Melaza

Monica modeli senenin modası ilüzyon yakayı çok ilginç bir işleme motifiyle harmanladığı için buraya dahil ettim. Yapraklar gözüme güzel göründü, çevreci gelin adayları düşünebilir :)

Monica

Miel modelinde hoşuma giden bir şey var ancak kelimelere dökmekte zorlanıyorum. Bir şekilde özel ve çok az kişinin tercih edeceği bir gelinlik. Oldukça modern. Farklı ve Avrupai bir şeyler arayanlar düşünebilir.

MIEL

Moira modelini de yaka tipi, drapeleri sevmem ve yüksek belli olması nedeniyle sevdim. Kır düğünleri için çok tatlı olabilir. 

Moira

İşte bu kadar, demiştim bu sefer kısa diye :D

Okunma 12353 defa

2 yorum

  • Yorum Linki pakis-kara-66@hotmail.com Pazar, 20 Nisan 2014 12:43 yazan pakis-kara-66@hotmail.com

    merhaba ben hilal yazın kısmetse düğünümüz var sizi ardığım modelleri sizde görünce bilgi almak için isze yazmak istedim maleza modeli çok hoş acaba ücretini öğrenebilirmiyim çok teşekkürler ..

  • Yorum Linki gül Cuma, 05 Ekim 2012 17:44 yazan gül

    Matiz modeline bayıldım, bir daha giyebilirim :)

Yorum Ekle

Lütfen (*) ile işaretlenmiş olan gerekli alanların tümünü doldurduğunuzdan emin olunuz. Temel HTML kodlarını kullanabilirsiniz.