Perşembe, 26 Ocak 2012 21:32

Modern Mobilya için Çağlayan

Yazan 

Eşimle yeni yeni kurduğumuz işimiz için ofis mobilyası almamız gerekmişti. Biraz araştırınca ofis mobilyasının İstanbul'daki önemli bir merkezinin Çağlayan olduğunu görebilirsiniz. Kendimize mobilya bakmak için gittiğimizde, aslında bize lazım olmasa da orada modern ev mobilyasının çok güzel örnekleri olduğunu gördüm.

Ofis mobilyacıları Kağıthane Caddesi üzerinde toplanmış durumdalar. Sağlı sollu birçok mağazaya denk gelmeniz mümkün. Fiyat aralıkları çok çeşitli. Mağazanın prestijine, ürünlerin kalitesine göre ucuzdan pahalıya her fiyatta ürün bulmanız mümkün. Ancak genel olarak ev tipi mobilya üreten küçük mobilyacılardan daha uygun fiyatlara bir şeyler çıkardıklarını düşünüyorum.

Ev mobilyası olarak burada bulabileceğiniz ürünler yemek odası takımları, kitaplıklar ve koltuk-kanepeler. Ben en güzel örnekleri yemek odası için gördüm. Pleksi glass sandalyeler veya orijinal modern sandalyelerden hoşlanıyorsanız burası tam size göre. Tahminim, kafe-restoran işletmeleri için üretilen ürünler ancak evin genel havasıyla uyumluysa evlerde de gayet güzel görüneceklerdir. Yemek odaları haricinde, bir de tekli koltukları, berjer-sandalye arası diyebileceğimiz koltuk tasarımlarını çok beğendim. Eğer evinizde modern bir çay-kitap köşesi oluşturmak isterseniz birebir olacaklar.

modern

Bu tarz modern mobilyaları sevenlere duyrulur...

Okunma 5556 defa

5 yorum

 • Yorum Linki mobilya Cuma, 03 Şubat 2012 21:29 yazan mobilya

  Hep bayanlar takip ediyo sanırım sizi :) güzel mobilyalar gerçekten bendemi ofis açsam ehehe tşkler bilgiler için.

 • Yorum Linki Mine Cumartesi, 28 Ocak 2012 13:17 yazan Mine

  En azından iki kişinin işine yarayacak demek ki :D Sizlerin de ofisleri şimdiden hayırlı olsun...

 • Yorum Linki sümeyye Cuma, 27 Ocak 2012 09:50 yazan sümeyye

  bu post tam isabet oldu. :) biz de büro için ilginç mobilyalar arıyorduk :)

 • Yorum Linki Arzu Cuma, 27 Ocak 2012 01:47 yazan Arzu

  Mine Hanım,

  Yarın sabah ben de Çağlayan'a gidiyorum. Nişantaşı'ndaki yeni ofisimiz için mobilya alacağım. Umarım istediği gibi parçalar bulabilirim :)

  Sizin de ofisiniz hayırlı olsun ;)

 • Yorum Linki Su Perisi Perşembe, 26 Ocak 2012 22:01 yazan Su Perisi

  Sırf o sandalye için İstanbul Çağlayana gelebilirim :)

Yorum Ekle

Lütfen (*) ile işaretlenmiş olan gerekli alanların tümünü doldurduğunuzdan emin olunuz. Temel HTML kodlarını kullanabilirsiniz.