Perşembe, 07 Mart 2013 08:58

İşli Dantel ve Tül

Yazan 

vega

Okunma 4380 defa

4 yorum

 • Yorum Linki Mine Perşembe, 21 Mart 2013 10:09 yazan Mine

  Aysel hanım, gelinliğin orijinali buradadır: http://www.pronovias.com/wedding-dresses-2013/manuel-mota-collection-vega

  Diktirme fiyatı diktireceğiniz yere göre çok değişir.

 • Yorum Linki aysel Salı, 19 Mart 2013 15:37 yazan aysel

  Merhaba bu gelinligi tesetturlu olmayan biri bu yakayla giyse guzel olmaz diye dusunuyorum, alternatif olarak nasil bir yaka dusunulebilir yaka haric diger kisimlar ayni olmak kaydiyla ne kadara diktirebiliriz tahmini?

 • Yorum Linki Mine Perşembe, 14 Mart 2013 17:16 yazan Mine

  Merhaba Elif hanım, modeli birçok gelinlikçi dikebilir. Teknik bir zorluğu yok. Gelinlik gibi çok katlı bir kıyafet kumaşlar ayağa dolanacağı için tarlatansız giyilemez ancak bu markalar küçük bir tarlatan ve çokça kat tül kullanıyorlar.

 • Yorum Linki elif Perşembe, 14 Mart 2013 15:21 yazan elif

  merhaba,

  yeni yeriniz hayırlı olsun, bir çok gelini çok mutlu edeceğinize eminim. Ben bir konuda fikrinizi almak isterim, tesettürlü değilim, bu gelinlik benim çok sevdiğim bir model. ama orjinalini alacak bütcem yok hoş olsa da 20bin küsür vermezdim sanırım :) sormak istediğim, bu modelin defiledeki manken üzerindeki halini pek beğenmedim, yani taşıyan güzellik katmış gibi geliyor. sizin fikriniz nedir? bir de diken gözüyle bakacak olursanız, normal bir terzi diyelim (fatih ta ya da kadıköy de) bu modeli çıkarabilir mi? eteğin kuyruk kısmını falan? bir sorum daha bu modelin altında tarlatan yok mudur yani sırf kumaş mıdır? inşallah yorum yapabilirsiniz. çok teşekkürler, iyi akşamlar.

Yorum Ekle

Lütfen (*) ile işaretlenmiş olan gerekli alanların tümünü doldurduğunuzdan emin olunuz. Temel HTML kodlarını kullanabilirsiniz.