Pazartesi, 24 Aralık 2012 20:03

Pelerinli, Şifon ve Güpür

Yazan 

pelerinli

Okunma 2952 defa

1 yorum

  • Yorum Linki gül Perşembe, 24 Ocak 2013 19:15 yazan gül

    Merhaba, elinize sağlık, bu photoshop uygulamasını görünce çok beğendiğim bir gelinliğe de uygulanabilir mi diye aklıma geldi, elie saab-magots modeli (http://www.bellethemagazine.com/2012/09/elie-by-elie-saab-2013-bridal.html), çok beğendiğim bir model, straplez üstü danteller her ne kadar kolları kapatsa da yine de dar oluyor ve uzuvları ortaya çıkarıyor. Bir de ben kapalı değilim, gelinliğimin kapalı olması ve kapalı olduğunun belli olmaması gerekiyor iş çevrem sebebiyle maalesef, bu model de bana çok orijinal ve zarif geldi. Siz ne düşünüyorsunuz, şal altı uzun kol yapay durur mu?

    Bir sorum daha olacak eğer meşgul etmezsem :)) Bu modeller ve beğendiğimiz diğer modeller önceki sezonlara ait olduğu için mağazasından bulmak mümkün olmuyor, kumaşının aynısını veya benzerini Türkiye'de bulup diktirmek güzel bir sonuç verir mi? Bazı internet sitelerinde bu modellerin Çin malı versiyonları da var, çok şaşırtıcı derecede ucuz fiyatlarla (ortalama 200-300 dolar civarı),hiç rastladınız mı, elinize geçti mi bu Çin malı çakma Pronovias gelinlikler?
    teşekkürler..

Yorum Ekle

Lütfen (*) ile işaretlenmiş olan gerekli alanların tümünü doldurduğunuzdan emin olunuz. Temel HTML kodlarını kullanabilirsiniz.