Perşembe, 27 Eylül 2012 19:27

Lazer Kesim Çiçekler ve Tül

Yazan 

diagonal

Okunma 7812 defa

4 yorum

 • Yorum Linki birevlilikgünlüğü Salı, 14 Nisan 2015 22:37 yazan birevlilikgünlüğü

  Merhaba,
  Blogunuzda başarılar.

 • Yorum Linki irem Cumartesi, 21 Mart 2015 18:23 yazan irem

  Slmlar bende lazer kesim çiçek yaptırabileceğim bir yer arıyorum. Nerede yaptırdınız iletişim bilgilerini alabilir miyim? :)

 • Yorum Linki Mine Perşembe, 04 Ekim 2012 08:42 yazan Mine

  Merhaba Süheyla hanım,

  Lazer kesimi özel yaptıracaksanız en az 500-1000 adet çiçek kestirmeniz gerekiyor, onu söyleyeyim öncelikle. Neresi kesiyor derseniz, hani plaket, kupa vb. şeyler üreten yerler var ya, onların bazılarında kumaş kesim de oluyor. Eğer çiçekler tülden olacak diyorsanız zaten lazer kesim gerekmez, tül sökülmez çünkü, elde kesebilirsiniz. Ancak şifon veya organze kumaşta lazer kesim gerekir, sentetik türlerinden almanız lazım. Tüm gelinlik kumaşlarını Eminönü Sultanhamam'da bulabilirsiniz. Mısır Çarşısı'nın arkasında kalıyorlar, sorun gösterirler.

 • Yorum Linki Süheyla Kanzık Çarşamba, 03 Ekim 2012 20:22 yazan Süheyla Kanzık

  sEVGİLİ Mine,sana tesadüfen rastladım.Kızımın gelinliğini dikeceğim.Lazerle kumaş kesim çiçekler istiyor ve de fransız tül kumaşla karışık vintage tarzı. Nerede lazer kumaş kesimi yaptırabilirim, fransız perde tül kumaşlarını veya tülü sadece desenli işsiz olanı nereden alabilirim.Cevabınızı bekliyorum Teşekkürler

Yorum Ekle

Lütfen (*) ile işaretlenmiş olan gerekli alanların tümünü doldurduğunuzdan emin olunuz. Temel HTML kodlarını kullanabilirsiniz.